Technická podpora

3D laserový skener Callidus CP 3200

3D laserový skener Callidus CP 3200

Je to panoramatický skener s praktickým dosahom 32 m, nezávislý na svetelných pomeroch, so
zorným poľom 360o x 180o. Skenovanie prebieha s presnosťou 5 mm v bezpečnostnej triede 1
(infračervený laser). V prístroji je zabudovaná videokamera, senzor sklonu a elektrický kompas.
Spracovanie prebieha v programu 3D Extraktor.
Globálny pozičný systém Leica GPS 1200

Globálny pozičný systém Leica GPS 1200

Súprava umožňuje prípravu kvalitných dát v minimálnom čase. Zistené dáta sú potom z GPS príjmača stiahnuté pomocou sériového kábla do počítača v kancelárii, na ktorom sa prevádza post-processing.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Globálny pozičný systém GPS Sokkia STRATUS

Stratus je kompletný jednofrekvenčný GPS systém, ktorý umožňuje prevádzať presné geodetické meranie s centimetrovou presnosťou. Základná dodávka obsahuje 2 GPS príjmače Stratus, výpočtový software a potrebné káble. Súprava umožňuje prípravu kvalitných dát v minimálnom čase. Zistené dáta sú potom z GPS príjmača stiahnuté pomocou sériového kábla do počítača v kancelárii, na ktorom sa prevádza post-processing.
Globálny pozičný systém GPS Sokkia STRATUS

Totálna stanica Sokkia Power Set 1030R s programovým vybavením „Expert“

S programovým vybavením „Expert“ (elektrooptický tachometer so sekundovým delením kruhov a meranie dĺžok a programovým vybavením pre riešenie geodetických úloh priamo v teréne)

Totálna stanica Sokkia Power Set 1030R s programovým vybavením „Expert“

Totálna stanica Sokkia Power Set 3000 s programovým vybavením „Expert“

Nová rada totálnych staníc 030R posunula hranice totálnych staníc. Predstavuje integráciu ergonomického designu, užívateľsky príjemnou obsluhu a najvýkonnejší software, ktorý je v súčasnosti k dispozícii. S dobre čitateľnou alfa-numerickou klávesnicou, silným, výkonným a úzkym laserovým lúčom, vstupom pre CF kartu, prídavným vytyčovacím svetlom a infračerveným diaľkovým ovládaním.

Totálna stanica Sokkia Set 4100

Totálna stanica Sokkia Set 4100
Konštrukcia ďalekohľadu a diaľkomeru, ktorý vyniká svojou veľkosťou i presnosťou +/-(2+2ppm*D) mm. Novo vyvinutý diaľkomer tiež umožňuje meranie na odrazové štítky, ktoré sú porovnateľné s klasickými hranolmi cenovo dostupnejšími a s možnosťou trvalého umiestnenia do miest, kde nieje možné použiť hranol. Rada totálnych staníc 100 je najľahšia vo svojej triede – váži iba 5,4 kg s podložkou, batériou a držadlom. Uhlová presnosť zaručuje veľmi presný dvojosí kompenzátor a kolimačný program, ktorý automaticky kompenzuje horizontálnu, vertikálnu a zameriavaciu os.

Totálna stanica Sokkia Set 4 C II

Nivelačný prístroj Koni 007


Všetky prístroje majú platné kalibračné listy podľa normy STN ISO 8322.